Adira AF8 Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adira AF8 Fan Club Forum

Laman forum rasmi fan club adira

HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Salam! Ahli baru..
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby maizatulmadihah Wed Apr 13, 2011 11:28 pm

» Hai semua..sy ahli baru..
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby qazreen1991 Sun Apr 10, 2011 11:48 pm

» pendahuluanku...:)
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby smbsh Tue Jan 18, 2011 4:22 pm

» HAII SEMUA SY DAK BARU :)
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby GANUBOY Sat Jan 08, 2011 9:14 pm

» Hye,sy ahli baru.....
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby norfaez96 Sun Dec 26, 2010 2:01 pm

» hye...sy ahli baru...
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby asyraf96 Fri Dec 24, 2010 9:58 am

» hello..im new here...
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby guy4versa Thu Dec 09, 2010 4:07 am

» jom start semula permainan 4 perkataan
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby Suzz Fri Oct 22, 2010 1:47 am

» Gambar kenangan bersama artis lain...
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Fri Oct 15, 2010 12:26 am

» assalamualaikum....
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Thu Oct 14, 2010 11:58 pm

» Gitar Kord Ku Ada Kamu
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Wed Oct 06, 2010 9:12 pm

» IMAM MUDA.......
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Sun Sep 26, 2010 3:54 pm

» Ahli baru (Adira FC) =) ema89
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby Maman Fri Aug 13, 2010 11:30 am

» PENCALONAN KU ADA KAMU - ADIRA DI MUZIK MUZIK (23 JUN 2010)
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Sat Jul 17, 2010 1:30 am

» Kita main sambung ayat pulak jom!
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Emptyby fazrin Mon Jul 12, 2010 2:24 am

Top posters
fazrin
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Voting_bar[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap 
inspire85
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Voting_bar[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap 
drhariz
Admin
Mr.Fahreen_nyott2
amir94
AkimmZr
sharnaazAFZAL
eyra_gadiezbaeq
aien_alysa

Poll
Lagu mana nyanyian terbaik Adira?
Gagap
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap0%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ku Percaya Ada Cinta
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap4%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 4% [ 8 ]
Kini
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap3%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 3% [ 5 ]
Biarlah
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap3%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 3% [ 5 ]
Seri Mersing
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap25%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 25% [ 49 ]
My All
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap40%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 40% [ 79 ]
Ayat Ayat Cinta
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap13%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 13% [ 25 ]
Kitalah Bintang
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap2%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 2% [ 4 ]
Dua Mercy
 3% [ 6 ]
Tiru Macam Saya
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap1%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 1% [ 2 ]
Bertamu Di Kalbu
[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_lcap8%[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Vote_rcap
 8% [ 16 ]
Total Votes : 199
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search

[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Shah Edvan
Leader Johor
Leader Johor
Shah Edvan

[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Empty
PostSubject: [STORY] Saya dan abah di bandar ipoh...   [STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... EmptyThu May 27, 2010 10:15 pm

first of all, aku nak mintak maaf kalau x kelakar.. tp masa benda ni jadi, aku gelak x hengat kot.. sajala aku nak share ye..

aku dgn abah ronda bandar ipoh berdua.. masa kat traffic light, kami nampak seorang perempuan sedang berjalan kat tepi jalan... aku dgn abah usya pelik, sebab dia punya boobs nampak sgt besar, lebih besar daripada biasa.. n perut dia jugak agak besar.. n segala isi perut n boobs dia tu nampak melantun2... aku tgk abah, abah tgk aku.. pelik sgt, sebab xpernah nampak perempuan yg mempunyai aset sedemikian - boobs yg terlajak besar, perut yg besar cam perempuan mengandung tp perutnya xpejal, sebaliknya melantun2...

n bila perempuan tu jalan dekat dgn kami, baru kami perasan.. rupanya dia masukkan belon warna hijau ke dalam baju jarang dia.. so, belon tu r yg nampak besar n melantun, bukan boobs n perut dia.. n kat tgn dia jugak, dia ada bawak lagi 2-3 bijik belon.. ceh, ORG GILA RUPANYA..

n then, abah sebut 1 ayat yg buat aku gelak sampai senak perut dalam kereta tu..

"APALA PUNYA PEREMPUAN.. KALAU NAK GILA PUN, BERPADA-PADA LA.."

LOL! macamla tahap kegilaan boleh dilaraskan kan? huhu..

p/s: sori sekali lagi kalo x kelakar..
Back to top Go down
http://www.ferbourtoi.info
sharnaazAFZAL
Senior AdiraFC
Senior AdiraFC
sharnaazAFZAL

[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... Empty
PostSubject: Re: [STORY] Saya dan abah di bandar ipoh...   [STORY] Saya dan abah di bandar ipoh... EmptySat May 29, 2010 10:33 pm

hahahaha...lawak ler derr.. Laughing
Back to top Go down
http://yzalzones.blogspot.com, zenithvibrant.blogspot.com, www.a

[STORY] Saya dan abah di bandar ipoh...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» hye! saya ahli bru D Cni.!
» saya ahli bru .. hehe
» Saya Pun Member Baru Adira Fc!!
» Hi!!!Saya Ahli baru kat sini...